Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wszedł na dach, ale zejść sam nie dał rady...

Do nietypowej interwencji zostali wezwani nocą łomżyńscy strażacy. Trzeba było pomóc mężczyźnie zejść z dachu. Jak się okazało mieszkaniec Łomży w ten sposób próbował wejść do własnego mieszkania. Gdy już wdrapał się na dach przekonał się, że jest on wyjątkowo śliski..., bo akurat wieczorem w Łomży padała mżawka.

Wystraszony nie mógł  kontynuować tej oryginalnej wędrówki do domu, ale także nie był w stanie zawrócić z niebezpiecznej drogi. Mężczyźnie z dachu pomogli zejść dopiero wezwani na miejsce strażacy, którzy przyjechali samochodem ze specjalnym wysięgnikiem z kosze
200829104429.jpg
cz
wt, 07 października 2008 07:17
Data ostatniej edycji: wt, 07 października 2008 12:04:50

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę