Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pożar w Nieławicach

Najprawdopodobniej podpalenie było przyczyną pożaru, który w nocy strawił wiatę ze słomą w Nieławicach gmina Wizna. Jak podkreśla dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży wiata z dużą ilością zbelowanej słomy stała na uboczu. Krótko po północy zauważono, że wybuchł w niej pożar.

Na miejsce wysłano strażaków z Łomży i dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wizny. Strażacy z płomieniami ognia walczyli przez kilka godzin. Akcja zakończyła się dopiero po godzinie 4.00. Straty wstępnie oceniono na 12 tysięcy złotych.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę