Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Nowe placówki Poczty

Nowe placówki Poczty Polskiej już wkrótce w Łomży i okolicach. Jak przewidują standardy tego urzędu jedna placówka powinna obsługiwać 7 tysięcy osób. Obecnie na terenie Łomży pracuje 5 urzędów i jeden oddział. Jak mówi dyrektor rejonowego urzędu poczty w Łomży Andrzej Krzyszkowski - to nie wystarcza, stąd uruchamianie nowych placówek. Pierwsza z nich rozpoczęła działalność w dniu dzisiejszym, a mieści się w budynku byłego urzędu wojewódzkiego przy ulicy Nowej.

Jak powiedział dyrektor Krzyszkowski w planach Poczty jest również uruchomienie placówek w budującym się supermarkecie i urzędzie celnym. Dodać należy, że nowe urzędy pocztowe będą nie tylko w Łomży. Pod koniec grudnia zostanie oddany nowy obiekt w Piątnicy u zbiegu ulic prowadzących do Białegostoku i Suwałk.
Obecnie poczta w Piątnicy mieści się w wynajmowanym prywatnym budynku bez odpowiedniego zaplecza lokalowego i sanitarnego. Nowy budynek będzie spełniał wszystkie warunki niezbędne do właściwego funkcjonowania poczty. Koszt inwestycji to około 550 tysięcy złotych bez wyposażenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę