Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Zablokował „61”

Przez blisko trzy godziny trwały utrudnienia w ruchu na krajowej „61”, po kolizji busa z tirem pod Szczuczynem. Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscu, gdzie pół roku temu, w jednym wypadku, zginęły cztery młode dziewczyny.

To szczególnie niebezpieczne miejsce. Z ruchliwą „61” w odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów krzyżują się dwie drogi. Niestety, mimo że zaledwie kilka lat temu modernizowano  „krajówkę” nie wybudowano na niej choćby lewoskrętów, których domagali się lokalni samorządowcy i policjanci z ruchu drogowego. Od tamtej pory miejsce to stało się bardziej niebezpieczne niż było przed remontem...   
Tym razem do tragedii nie doszło tylko dzięki szybkiej reakcji kierowcy tira, który ratując się przed uderzeniem w busa wykonał gwałtowny skręt w lewo i wylądował w rowie, blokując na blisko trzy godziny jeden pas ruchu.

zobacz: Czekali na katastrofę?

Dodać wypada, że wczoraj od godziny 13.20 do 15.00 zablokowana była także droga krajowa nr „8” pomiędzy Jeżewem a Mężeninem. Na jezdni – na odcinku około 8 km - rozlany był olej. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że był to olej jadalny, ale póki co nie wiadomo w jaki sposób znalazł się na drodze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę