Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek z koniem

Do nietypowego wypadku doszło wczoraj po południu w Nowogrodzie. Jak relacjonują strażacy samochód renault kangoo uderzył w „pojazd zaprzęgowy” czyli konia z wozem. W zdarzeniu ucierpiał przede wszystkim koń. Wezwany na miejsce lekarz weterynarii stwierdził, że dla zwierzęcia nie ma już ratunku i uśpił go.


Lekkich obrażeń ciała doznał także woźnica. On trafił na obserwację do łomżyńskiego szpitala.

Także wczoraj – tuż przed godziną 13.00 - doszło do wypadku w Łomży. Na skrzyżowaniu Alei legionów z Piłsudskiego 19-latek z Małego Płocka jadąc seatem toledo wymusił pierwszeństwo przejazd przed 32-letnim mieszkańcem Łomży, który prowadził samochód osobowy marki kia. W wyniku zderzenia kierowca kia z obrażeniami głowy i kręgosłupa, a także nieprzytomny pasażer z tego samochodu trafili do szpitala.

cz
cz, 02 października 2008 07:08
Data ostatniej edycji: cz, 02 października 2008 07:55:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę