Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Miało być molestowanie wyszło łapówkarstwo?

Nie o molestowanie seksualne, ale o żądanie korzyści osobistej lub majątkowej i naruszanie praw pracowniczych kilku pracownic oskarżyła prokuratura w Wysokiem Mazowieckiem byłego wicedyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Sprawa wypłynęła na jaw cztery miesiące temu, po tym jak nowemu dyrektorowi ośrodka kilka pracownic poskarżyło się, że w pracy były molestowane seksualne. Oskarżany o to ówczesny z-ca dyrektora Kazimierz K. od początku nie przyznawał się i dziś także nie przyznaje się do popełnienia przestępstwa.


W śledztwie zarzuty molestowanie nie zostały potwierdzone, ale prokuratorzy ustalili m.in. że  były dyrektor szepietowskiego ODR Kazimierza K. żądał od jednej z kobiet seksu bądź pieniędzy za przyjęcie do pracy co zakwalifikowano jako żądanie korzyści osobistej lub majątkowej...
Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę