Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007

Nadchodzą wakacje, mija roczek szkolny, Będę sobie hasał, jak ten konik polny. Odwiedzę najdalsze ustronia, pieczary, Powitam znajomków młodych i starych. Wyjadę nad morza, albo lepiej w góry, I tam wejdę na szczyt, który sięga chmury. Tym i innymi wierszami oraz piosenkami i tańcami nasze przedszkolaki dnia 20 czerwca 2007r pożegnały przedszkole przed wakacyjną przerwą. Pani Dyrektor szczególnie pożegnała Starszaki odchodzace do szkoły, podziękowała gorąco Rodzicom za ich wszelkie starania na rzecz przedszkola. Po części oficjalnej na zebranych czekał pyszny, słodki poczęstunek.

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 30 września 2008 21:23
Data ostatniej edycji: śr, 01 października 2008 14:26:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę