Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kibice na sesję...

Kibice ŁKS-u Łomża zwołują się na dzisiejszą sesję Rady Miasta Łomża. „Apelujemy do wszystkich kibiców o stawienie się mimo niewygodnej godziny w miejskim ratuszu” - czytamy na stronie internetowej www.lks.4lomza.pl. Kibice liczą, że „pod presją” samorząd miasta przekaże klubowi blisko 400 tys zł.

O dodatkowe pieniądze - ok. 380 tys zł - działacze klubu poprosili władze miasta już na początku września. Argumentowano, że tylko w ten sposób można uratować przed upadkiem klub borykający się z kłopotami finansowymi...
Początek sesji o godzinie 10.00. O której radni mieliby zając się kwestią pieniędzy dla klubu nie wiadomo, bo punkt ten nie znalazł się w planowanym porządku obrad...
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę