Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wycieczka do Leśniczówki

Dnia 14 czerwca 2007r pojechaliśmy do leśniczówki koło Drozdowa. Była to wspaniała wyprawa, dzieci miały okazję wspólnie bawić się na świeżym powietrzu, spacerować leśnymi ścieżkami, podziwiać leśną przyrodę. Tu odbyło sie również spotkanie z policjantami oraz pokaz tresury policyjnego psa. Spotkanie zakończyło się pieczeniem kiełbasek na ognisku. Dziękujemy Dh Krzysztofowi Pyczotowi z harcerskiej drużyny "Ptaki ptakom" za zaproszenie i możliwość korzystania z różnego sprzętu sportowego. Dziękujemy również Policjantom z Komendy Miejskiej w Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 28 września 2008 22:47
Data ostatniej edycji: pon, 29 września 2008 00:57:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę