Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ordynator szpitala w Wysokiem Mazowieckiem podejrzany o łapówkarstwo

Znany, nie tylko w naszym regionie ortopeda, dr Włodzimierz K.- ordynator oddziału chirurgii urazowo- ortopedycznej w szpitalu ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem, podejrzany jest o przyjmowanie korzyści majątkowych. Dowiedziało się tego nieoficjalnie Radio Białystok, a nasze informacje potwierdził szef Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej w Białymstoku, Krzysztof Wojtakowski.


Doktorem Włodzimierzem K., Centralne Biuro Antykorupcyjne zainteresowało się na przełomie lipca i sierpnia, w tym samym czasie co sprawą korupcji w suwalskim studiu i białostockim oddziale telewizji polskiej.
Czy sprawa lekarza z Wysokiego Mazowieckiego jest w jakiś sposób - poza wątkiem korupcyjnym - związana z tą „telewizyjną”, podobnie jak innych szczegółów sprawy, prokuratura nie ujawnia dla dobra śledztwa.
Włodzimerz K. jest na urlopie. Nie udało nam się z nim skontaktować.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę