Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Dla Babci i Dziadka

Pod takim hasłem 18 stycznia 2007 roku odbyło sie niezwykle gorące spotkanie przedszkolaków z babciami i dziadkami. Babci i Dziadka nie da sie przecenić, wiedzą o tym nie tylko dzieci i rodzice , ale również pracownicy przedszkola. Uroczystość uświetnili swoją obecnościa goście honorowi:Biskup Pomocniczy Ks.Tadeusz Bronakowski, Kanclerz Kurii Ks.Prałat Tadeusz Śliwowski, Zastępca Prezydenta Miasta Łomży Marcin Sroczyński, Radny Miasta Łomży Jan Kleczyński, Prezes "Wspólnoty Rodzina Otwartych Serc" Andrzej Chojnowski oraz Pan Stanisław Kaseja. Starszaki wspólnie z maluszkami zaprezentowały pełny milości występ artystyczny, złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 24 września 2008 23:19
Data ostatniej edycji: cz, 25 września 2008 02:06:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę