Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zabity na przejściu dla pieszych

Mieszkaniec Cydzyna Starego zginął na 61. Inni, mężczyzna i kobieta z tej samej wsi, trafili do łomżyńskiego szpitala. Wszyscy wracali od kopania ziemniaków do domu. Gdy byli na przejściu dla pieszych na „61” uderzył w nich rozpędzony nissan navara, którego kierowca – według świadków zdarzenia – wyprzedzał inne samochody tuż przed przejściem.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 17.15. Troje mieszkańców Cydzyna Starego wracało z pola do domu. Gdy byli na przejściu dla pieszych prowadzącym przez krajową „61”, usytuowanym tuż przy skrzyżowaniu z drogą na Cydzyn, nagle - jak opowiadali świadkowie – nie wiadomo skąd pojawił się pędzący pickup. Dwóch mężczyzn, którzy szli z rowerami nie zdążyło uciec. Jeden z nich zginął na miejscu, drugi z bardzo poważnymi ranami trafił do szpitala. Do szpitala trafiła także kobieta, która wraz z nimi szła po pasach, przy czym ona zdołała odskoczyć i została tylko uderzona w nogi, a także kierowca nissana i jego pasażer. Obaj nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa, a po uderzeniu w ludzi ich pickup uderzył jeszcze w przydrożne drzewa.
Na miejscu prowadzona jest akcja policyjna. Droga nr 61 jest zablokowana, policja organizuje objazdy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę