Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Drugi strajk(?) w sądzie

Dziś i jutro sędziowie sądów łomżyńskich - podobnie jak wielu ich kolegów w kraju - nie będzie sądziło. Sędziowie domagają się zmiany systemu wynagradzania i podniesienia płac. Protest sędziów organizuje Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia. To już drugi taki protest. Pierwszy „dzień bez wokandy” odbył się pod koniec maja. Tym razem w łomżyńskich sądach sędziów nie będzie, bo wszyscy wybrali się na szkolenie... z którego wrócą dopiero w piątek.


Jeżeli tak się nie stanie, protest będzie zaostrzony. W listopadzie planujemy pięć dni bez wokandy, w grudniu – tydzień - przytacza groźby sędziów Rzeczpospolita.
Przez dwa dni protestować będą sędziowie praktycznie w całym kraju, przy czym nie wszędzie protest będzie wyglądał tak samo. Dni bez wokand - czyli tak jak w Łomży - mają być także m.in. w Rzeszowie, Sieradzu i Tarnowie.   
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę