Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 23.09.2008

    Konsulat Generalny Republiki Białoruś w Białymstoku informuje o możliwości wzięcia udziału w Białoruskim Forum Inwestycyjnym, które odbędzie się w Londynie dnia 18.11.2008r. Informacje o warunkach uczestnictwa oraz wszelkie dokumenty znajdują się na stronie organizatora www.eventica.co.uk

    Ponadto informacje dotyczące inwestowania na terytorium Republiki Białoruś znajdują się na stronie Ministerstwa Gospodarki Republiki Białoruś www.economy.gov.by w rozdziale „Inwestycje”.


Zapraszamy!


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę