Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pieniądze na sprzęt w podlaskich szpitalach

30 milionów złotych dostaną podlaskie szpitale na zakup nowoczesnego sprzętu. Dziś zarząd województwa podlaskiego zatwierdził podział unijnych dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Na konkurs wpłynęło 50 projektów. Do podziału było 30 milionów, z czego trzy zostały jako rezerwa - na postępowanie odwoławcze.

Najwięcej pieniędzy trafi do Białostockiego Centrum Onkologii - prawie 5 milionów złotych. Tyle samo - do Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku. Największy w regionie i najbardziej zadłużony szpital otrzymał dotacje na dwa projekty, m.in. na doposażenie oddziału położniczego i kardiologicznego.

Prawie 4 miliony złotych dostanie Szpitala Wojewódzki w Łomży. Dofinansowanie dostaną także szpitale powiatowe w Kolnie, Siemiatyczach, Sokółce, Hajnówce i Łapach.
Umowy mają zostać podpisane w ciągu miesiąca. Prawdopodobnie w przyszłym roku kolejnych 30 milionów rozdysponowanych zostanie w podobnym konkursie.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę