Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

O jeden głos...

Cezary Polkowski wygrał ponowne wybory w okręgu nr 5 w Śniadowie. Wybory uzupełniające do Rady Gminy Śniadowo, w okręgu wyborczym obejmującym wsie Młynik, Osobne, Wszerzecz, Wszerzecz-Kolonia trzeba było powtórzyć po orzeczeniu Sądu Okręgowego w Łomży, który rozpatrywał protest wyborczy złożony od czerwcowych wyników wyborów uzupełniających. Wówczas wygrał je Bogdan Chełstowski. Wczoraj mieszkańcy ponownie musieli rozstrzygnąć, kto będzie ich reprezentował w radzie gminy. Tym razem wybrali Polkowskiego, który pokonał Chełstowskiego zyskując o jeden głos więcej.

Jak podkreśla Jerzy Dołęgowski kierownik Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łomży wybory w Szczepankowie odbywały sie przy bardzo wysokiej frekwencji. Do urn poszło aż 69% uprawnionych mieszkańców. Cezarego Polkowskiego poparło 95 wyborców, a Bogdana Chełstowskiego 94. Co ważne 4 głosy zostały przez  komisję wyborczą uznane za nieważne, bo na kartach do głosowania znak X był postawiony przy nazwiskach obu kandydatów.

W niedziele odbyły się także wybory uzupełniające w okręgu nr 1 do Rady Gminy Szumowo. Tu bój nie tył tak zacięty. Szczepan Podbielski, który wygrał wybory, zdobył ponad trzy razy więcej głosów niż kontrkandydatka.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę