Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Na Szosie Zambrowskiej znowu korki

Kierowcy wjeżdżający do Łomży od strony Zambrowa muszą liczyć się z utrudnieniami. Właśnie rozpoczynają się kolejne prace remontowe na Szosie Zambrowskiej. Tym razem do wymiany jest 310 metrowego odcinek jezdni. To stary pas dwupasmówki. Przez półtora miesiąca cały ruch będzie odbywał się nowym pasem ulicy.

Co prawda ekipy remontowe na plac budowy weszły już w piątek, ale póki co utrudniania w ruchu były niewielkie i wiązały się z przygotowaniami do zamknięcia fragmentu jezdni. (Za wyjątkiem sobotniego popołudnia, gdy ze względu za imprezę związaną z zakończeniem sezonu motocyklowego z ruchu  na kilka godzin wyłączono nowy pas Szosy Zambrowskiej na którym odbywały się motocyklowe „szaleństwa.”) Teraz utrudnienia będą już większe i na dłużej. Ze względu na prace remontowe cały ruch zostanie skierowany na nową nitkę Szosy Zambrowskiej  Dla zmotoryzowanych jadących od strony Zambrowa zjazd ze starej, na nową drogę zorganizowano tuż za skrzyżowaniem Szosy Zambrowskiej z ul. Piłsudskiego po utwardzonym płytami drogowymi pasie zieleni. Powrót na drogę po której odbywa się ruch w kierunku centrum Łomży - również poprzez utwardzony żelbetowymi płytami pas zieleni - usytuowano tuż za skrzyżowaniem Szosy Zambrowskiej z ul. Księżnej Anny. W okresie prowadzenia prac, na Szosie Zambrowskiej będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę