Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Saundtrack - wyniki

Michał Kaczmarek z Ostrowa Wielkopolskiego zdobył Grand Prix i nagrodę za poprawność językową w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Filmowej SOUNDTRACK, który zakończył się w niedzielę w Łomży. Podczas festiwalu wystąpiło 16 wykonawców wyłonionych spośród 150 zgłoszeń z całej Polski. Oceniało ich profesjonalne jury pod przewodnictwem Grażyny Łobaszewskiej.


Jury przyznało w sumie 6 nagród. Pierwsze miejsce zdobyła Dominika Kasprzycka z Kamiennej, drugie - Mariusz Opiela z Węgorzewa, trzecie - Małgorzata Bigaj z Dabrowy Górniczej. Dwa wyróżnienia przypadły Joannie Zubkowicz z Węgorzewa i Marcie Augustynowicz z Giżycka.
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę