Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Powtórka wyborów uzupełniających do rady gminy odbywa się dziś w Śniadowie.

Po raz pierwszy mieszkańcy kilku wsi w tej gminie uzupełniali wakat w radzie trzy miesiące temu - 22.czerwca. Jeden z dwóch kandydatów wygrał wówczas niewielką różnicą głosów, jednak pełnomocnik jego konkurenta zgłosił protest wyborczy. Sąd okręgowy w Łomży podzielił jego opinię, że osobiste zaangażowanie wójta mogło mieć wpływ na wynik wyborów i unieważnił je, wygasił mandat nowo wybranego radnego oraz zarządził powtórkę wyborów, w których zmierzą się ci sami dwaj kandydaci: Bogdan Chełstowski i Cezary Polkowski.


Wybory uzupełniające do rad gmin, już w normalnym trybie, odbywają się dziś także w naszym województwie w gminach Płaska i Szumowo.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę