Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Piątnica będzie większa?

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na połączenie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy i Spółdzielni Mleczarskiej Kurpie z Baranowa. Urząd uznał, że transakcja ta nie ograniczy konkurencji na polskim rynku. Jeżeli transakcja dojdzie do sutku będzie to pierwsze „przejęcie” przeprowadzone przez OSM Piątnica.


Spółdzielnia Mleczarska „Kurpie” w Baranowie powstała w 1926 roku.  Produkuje przede wszystkim ser cheddar, a także masło ekstra i serwatkowe. W ubiegłym roku skupiła ok. 110 mln litrów mleka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę