Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrowski maturzysta wśród laureatów Programu Stypendialnego Indeks Start2Star

Znalazł się wśród 20 najlepszych. Rafał Śledziewski z Zambrowa został jednym z laureatów Programu Stypendialnego "Indeks Start2Star". Program skierowany jest do utalentowanej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin. Stypendyści otrzymują ok. 1,3 tys. zł miesięcznie przez cały okres studiów. Muszą jednak zadeklarować, że przez pięć lat po ukończeniu szkoły wyższej będą pracować w Polsce.

 Chodzi o wykorzystanie zdolności i potencjału młodych ludzi właśnie w kraju. "Musimy zrobić wszystko, aby młode talenty nie uciekały z Polski w przeświadczeniu, że tylko za granicą mogą coś osiągnąć w życiu zawodowym" - mówi fundator stypendiów, biznesmen Leszek Czarnecki. Wręczenie stypendiów odbędzie się wieczorem podczas uroczystej gali w Warszawie.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę