Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Meble na drodze

Przez ponad dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu na krajowej 61 pomiędzy Łomżą a Ostrołęką. Nocą - po godzinie 23.00 – w Miastkowie przewróciła się ciężarówka przewożąca meble. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Ciężarówka przewróciła się gdy jej kierowca najechał kołem na  krawężnik jednej z „wysepek” w Miastkowie. Samochód z ładownią wypakowaną meblami pod sam dach tego nie wytrzymał. Przewracając się na bok zablokował jezdnię, a meble rozsypały się po całej drodze. Akcja uprzątnięcia tego co pozostało ze zniszczonych mebli i samej ciężarówki trwała około dwóch godzin. Nim na drodze przywrócono normalny ruch, strażacy musieli jeszcze oczyścić nawierzchnię jezdni z paliwa, które wylało się ze zbiorników przewróconego samochodu.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę