Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pogoda sprzyja grzybom

Główne zdjęcie
Emilka i jej prawdziwek

Grzybobrania, to jeden z popularniejszych w regionie sposobów na spędzanie wolnego czasu całych rodzin. Taki wyprawy do lasu czasami skutkują nietypowymi znaleziskami... Ponad 0,6 kg ważył prawdziwek, którego wytropiła 5-letnia Emilka.


Mała Emilka na grzyby wybrała się w towarzystwie nieco starszego brata i rodziców. Starsi nie mieli jednak tak dużego „szczęścia”. Znaleziony przez Emilkę prawdziwek rósł obok innych niemal równie wielkich okazałych borowików i podgrzybków w niewielkim lesie koło Nowogrodu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę