Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pobili na dworcu, teraz odpowiedzą przed sądem...

Dwóch młodych mieszkańców Wygody zatrzymali łomżyńscy policjanci. 17-latek i 18-latek na początku września mieli, na dworcu autobusowym w Łomży, dotkliwie pobić 16-latka – mieszkańca gminy Rutka. Napastnikom grozi teraz nawet od 3 do 5 lat pozbawienia wolności.


Do pobicia 16-latka doszło 4 września na dworcu autobusowym w Łomży. Chłopak miał złamany nos i wstrząśnięcie mózgu. Jak tłumaczy Krzysztof Leończak, oficer prasowy łomżyńskiej policji, funkcjonariusz od tym zdarzeniu zostali poinformowani dopiero 9 września. Przez kilka dni w okolice dworca kierowano większe siły policyjne. W piątek, po południu, zatrzymano obu sprawców pobicia. Okazało się, że to niewiele starsi mieszkańcy podłomżyńskiej Wygody. Po przesłuchaniu, na wniosek policji obu zwolniono, stosując jako środek zapobiegawczy dozór policji.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę