niedziela, 16 lutego 2020 napisz DONOS@

Pobili na dworcu, teraz odpowiedzą przed sądem...

Dwóch młodych mieszkańców Wygody zatrzymali łomżyńscy policjanci. 17-latek i 18-latek na początku września mieli, na dworcu autobusowym w Łomży, dotkliwie pobić 16-latka – mieszkańca gminy Rutka. Napastnikom grozi teraz nawet od 3 do 5 lat pozbawienia wolności.


Do pobicia 16-latka doszło 4 września na dworcu autobusowym w Łomży. Chłopak miał złamany nos i wstrząśnięcie mózgu. Jak tłumaczy Krzysztof Leończak, oficer prasowy łomżyńskiej policji, funkcjonariusz od tym zdarzeniu zostali poinformowani dopiero 9 września. Przez kilka dni w okolice dworca kierowano większe siły policyjne. W piątek, po południu, zatrzymano obu sprawców pobicia. Okazało się, że to niewiele starsi mieszkańcy podłomżyńskiej Wygody. Po przesłuchaniu, na wniosek policji obu zwolniono, stosując jako środek zapobiegawczy dozór policji.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę