Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kierownik (od marketingu) poszukiwany

PO odwołaniu Wiesława Grzymały (PiS) z funkcji kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży rozpoczęto poszukiwania jego następcy. Właśnie został ogłoszony konkurs. Co prawda ponoć już wiadomo kto go wygra, ale... Główne obowiązki kierownika to: kierowanie pracami biura powiatowego, wydawanie decyzji, postanowień i zaświadczeń oraz reprezentowanie biura powiatowego.

ARiMR to największa w Polsce Agencja płatnicza. Jej kierownictwo – także na najniższych szczeblach – wymieniane jest za każdym razem, gdy zmienia się opcja polityczna rządząca w kraju. Oczywiście przeprowadzany jest konkurs, w którym każdy, kto spełnia wymogi formalne, może wystartować i teoretycznie wygrywa najlepszy...
W praktyce okazuje się jednak, że nawet wymagania na to samo stanowisko bywają różne. I tak gdy w tym roku szukano kierowników powiatowych biur ARiMR m.in. w Białymstoku, Grajewie, Hajnówce czy Suwałkach kandydat musiał mieć wykształcenie wyższe bez wskazania kierunku ukończonych studiów. W przypadku Łomży sito jest gęstsze. Kandydat na kierownika musi mieć wykształcenie wyższe: rolnicze, administracyjne lub z kierunku zarządzanie i marketing(?).
Poza tym, kandydat na kierownika w Łomży musi – tak jak i w innych przypadkach - mieć co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe, w tym rok na stanowisku kierowniczym, wykazać się    znajomość zagadnień rolniczych, ekonomicznych, prawnych w zakresie prawodawstwa krajowego i unijnego i Wspólnej Polityki Rolnej, znać zasady funkcjonowania struktury organizacyjnej ARiMR, biegle władać komputerem (pakiet MS Office) i posiadać prawo jazdy kat. B.

Jeżeli przy tym ktoś taki ma umiejętności: podejmowania decyzji, rozwiązywania konfliktów, sprawnej organizacja czasu pracy, współpracy z rolnikami, zna zagadnienia realizowane przez ARiMR, a do tego jest dokładny, systematyczny i pracowity może składać dokumenty. Listownie lub osobiście należy je dostarczyć do 25 września  do Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę