Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Czołowe zderzenie ciężarówek w Małym Płocku

Jedna osoba zginęła, druga w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Łomży. To tragiczny bilans porannego wypadku jaki wydarzył się w Małym Płocku. Czołowo zderzyły się tu dwie ciężarówki. Droga Łomża - Kolno była zablokowana przez blisko trzy godziny.

Do wypadku doszło około godziny 7.30.  Kierowca ciężarówki ze styropianem jechał od strony Łomży. Na granicy Małego Płocka, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i gwałtownie zaczął hamować. Nie wyhamował. Jego samochód zderzył się z jadącą w kierunku Łomży inną ciężarówką. Kierowca pierwszego z tych samochodów (37-letni mieszkaniec Siedlec) zginął na miejscu, drugi w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Łomży.
 
Rafał Romatowski zastępca naczelnika sekcji kryminalnej KPP w Kolnie podkreśla, że na razie nie wiadomo czemu kierowca jednej z ciężarówek nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Być może nieco światła na to zdarzenie rzucą zeznania kierowcy drugiej ciężarówki, ale póki co stan jego zdrowia wyklucza przeprowadzenie jakichkolwiek czynności dochodzeniowych.

Kilkanaście minut po godzinie 10. ciężarówki uprzątnięto i przywrócono ruch na drodze krajowej nr 63 pomiędzy Łomżą a Kolnem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę