Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Święto strażaków z Jedwabnego i Rosochatego

"Okrągłe" rocznice świętują dziś dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w naszym regionie. OSP w Jedwabnem ma już 110 lat. O 10 strażacy i zaproszeni goście spotkają się przed urzędem miejskim, skąd przejdą do kościoła p.w.Świętego Jakuba na mszę. Strażacy z Jedwabnego otrzymają nowy sztandar oraz odznaczenia i wyróżnienia.


80 lecie z kolei obchodzi jednostka w Rosochatem Koscielnym kolo Czyżewa. Tu również uroczystości rozpocznie msza w miejscowym kościele. Potem uroczysty apel z przypomnieniem historii jednostki, ochotnicy odbiorą też medale i wyróżnienia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę