Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zapalił się traktor

Zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru ciągnika rolniczego pod Stawiskami. Akcja ratunkowa kolneńskich strażaków trwała około godziny. Straty wstępnie wyceniono na ok. 5 tys zł.

 
Jak podaje dyżurny  KPPSP w Kolnie pożar ciągnika w okolicach wsi Tafiły pod Stawiskami zgłoszono około godziny 18.30. Zapaliło się  wnętrze kabiny. Rolnik zdołał uciec, ale samodzielnie nie był w stanie ugasić pożaru i konieczna była interwencja jednostki straży pożarnej.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę