Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek o świcie...

Trzy osoby zostały lekko ranne, w porannym wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. Zderzyły się dwa samochody osobowe – volkswagen passat i opel omega.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie szóstej. Strażacy podają, że karetka pogotowia zabrała do szpitala trzy osoby, ale ich obrażenia nie były poważne. O godzinie 7.00 na miejscu pracowały jeszcze ekipy policji i straży pożarnej. Zablokowany był też jeden pas ruchu.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę