Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Tyszkiewicz wzywa na pomoc Piterę

Główne zdjęcie
Robert Tyszkiewicz

Poseł PO i szef wojewódzkich struktur tej partii Robert Tyszkiewicz zwrócił się do minister „antykorupcyjnej” Julii Pitery z wnioskiem o wszczęcie postępowania kontrolnego w białostockim oddziale Agencji Rynku Rolnego. Wniosek jest następstwem poniedziałkowego programu „Teraz My” stacji TVN, w którym ukazano, że pracę dla znajomego ministra da się załatwić w szepietowskim ODR.

„Ponieważ dyrektor białostockiego oddziału agencji (ARR – dop.red) p. Andrzej Sutkowski (obecnie radny województwa z ramienia PO - dop.red) w rozmowie z dziennikarzem (programu „Teraz MY” - dop.red), dał mu do zrozumienia, że załatwienie stanowiska jest możliwe - choć nie w jego placówce - daje to podstawy sądzić, że tego rodzaju praktyki miały już miejsce w przeszłości” - napisał we wniosku do Pitery Tyszkiewicz. - Poseł podkreślając, że postępowaniem dyrektora Sutkowskiego uważa „za wysoce szkodliwe społecznie i karygodne” wnosi o skontrolowanie oddziału Agencji od początku kierowania nim przez Sutkowskiego. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę