Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Nasze cuda...

Bagna Biebrzańskie i rozlewiska w Narwiańskim Parku Narodowym znalazły się w gronie 21 najpiękniejszych miejsc w Polsce. Z pośród nich dziennik „Rzeczpospolita” chce wybrać siedem cudów polskiej natury. Właśnie rozpoczęło się głosowanie internautów, którzy mają wskazać te cuda. W plebiscycie, który „Rzeczpospolita” ogłosiła na początku wakacji zgłoszono prawie 200 różnych miejsc w całym kraju. Kapituła złożona z ekspertów – geografa, biologów, fotografików, podróżników – wybrała spośród nich 21 najwartościowszych, z pośród których ma zostać wyłonionych te 7 najpiękniejszych.

 
- Siedem cudów natury polskiej to tylko hasło – podają organizatorzy konkursu. - Nie traktujemy go dosłownie, nie chodzi bowiem o wskazanie miejsc o naukowych walorach geograficznych, przyrodniczych czy geologicznych, lecz raczej o miejsca, które najbardziej lubimy, o ukochane krajobrazy - podkreślają.
Bagna Biebrzańskie i meandrujące rozlewiska Narwi konkurują z o wiele bardziej znanymi miejscami – m.in. Morskim Okiem w Tatrach,  Mierzeją Helską czy Jaskinią Raj. Głosowanie internautów na stronie internetowej „Rzeczpospolitej” trwa do 6 października.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę