Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Czyżewem

46-letni mieszkaniec Czyżewa Osady zginął w wypadku, do jakiego doszło wczoraj po południu w okolicach wsi Czyżew Sutki. Kierowany przez niego volkswagen polo na łuku drogi wypadł z jezdni i dachował. Mężczyzna zmarł w trakcie reanimacji. Trzy osoby, które wraz z nim jechały samochodem trafiły do szpitali. Jedna z nich w stanie ciężkim została przetransportowana do Białegostoku.

Do wypadu doszło około godziny 14.25. Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierowca polo najprawdopodobniej jechał zbyt szybko. Wyjeżdżając z łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, który wypadł z jezdni, przeskoczył przez rów melioracyjny i dachował na pobliskim polu.   
Policjanci ustalili, że kierowca volkswagena jechał samochodem mimo, że miał wydany sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę