Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zmiana w Komendzie

Główne zdjęcie
Robert Częścik (jeszcze) I z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży

Tylko do końca tygodnia będzie pracował w łomżyńskiej policji młodszy inspektor Robert Częścik. I z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Łomży zmienia pracę. Informację potwierdził Komendant Mirosław Rozumek.

Częścik wraca do Szczytna, gdzie obejmie posadę w tutejszej Wyższej Szkole Policji. Póki co nie wiadomo, kto zostanie nowym I zastępcą komendanta w Łomży. Komendant Miejski Policji w Łomży mł. insp Mirosław  Rozumek mówił na antenie Radia Nadzieja, że ma kilku kandydatów zarówno z łomżyńskiej policji jak i z poza niej...
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę