Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Korycinie i Zambrowie oddano do użytku ogólnodostępne boiska

O dwa boiska z pełnym zapleczem sportowym wzbogaciło się Podlaskie w ramach rządowego programu ORLIK 2012. Pierwsze minister sportu Mirosław Drzewiecki otworzył w Korycinie, drugie w Zambrowie. Takich kompleksów w Podlaskiem w tym roku ma powstać 20.


Rządowy program zakłada, że w ciągu 4 lat w każdej polskiej gminie powstanie boisko. Finansować mają - po 1/3 kosztów - rząd, samorząd województwa i gminy.

Minister sportu Mirosław Drzewiecki jadąc z uroczystości w Korycinie do Zambrowa odwiedził gminę Wysokie Mazowieckie. Tam zajechał do miejscowości Tybory Wólka, w której duże straty wyrządziła sierpniowa wichura. Na miejscu ogłosił, że 5 podlaskich gmin dotkniętych przez wichurę otrzyma podwójną dotację na budowę boisk. Informację minister z Platformy Obywatelskiej przedstawił w tym samym gospodarstwie, w którym był w sierpniu prezydent Lech Kaczyński z Prawa i Sprawiedliwości.

Podwójną dotację z budżetu państwa - nie ponad 300 a 660 tys. złotych otrzymają gminy: Wysokie Mazowieckie, Szepietowo, Czyżew Osada, Brańsk i Ciechanowiec.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę