Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uwaga burze

Biuro Prognoz Meteorologicznych Białystok ostrzega przed przechodzącymi w poniedziałkowy poranek nad regionem silnymi burzami. Ostrzeżenie jest ważne w godzinach od godz. 5:30 – 9:00. Przewidywana wysokość opadów 5–15 mm, lokalnie do 20–30 mm, a porywy wiatru 60–80 km/godz.


Możliwe skutki przejścia nawałnicy, to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, a także zagrożenie życia od uderzenia piorunów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę