środka, 16 października 2019 napisz DONOS@

Nowa pracownia w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Marianowie

W lipcu br. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Marianowie rozpoczęła działalność nowa pracownia terapeutyczna o profilu przyrodniczym. Powstanie kolejnej - 7 pracowni umożliwiło przyjęcie do placówki oraz poddanie rehabilitacji społecznej i zawodowej 5-cio osobowej grupy młodzieży niepełnosprawnej z terenu powiatu łomżyńskiego. Nowi uczestnicy zamieszkują wsie gminy Piątnica oraz Jedwabne. Obecnie w zajęciach terapeutycznych bierze udział 35 osób niepełnosprawnych.

 

Działalność nowej pracowni współfinansowana jest w ramach realizacji projektu systemowego „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
pt, 05 września 2008 23:58
Data ostatniej edycji: so, 06 września 2008 12:32:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę