Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Kłusownicy wpadli w ręce policji

Łowili siecią, mieli przy sobie amunicję – kłusowników zatrzymała łomżyńska policja. Dwóch mieszkańców gm. Wizna i jeden z gm. Trzcianne łowili w Narwi na wysokości Krzewa gm. Piątnica . Wpadli, gdy z pontonem szli w kierunku ciągnika. Skontrolował ich patrol policji i Państwowej Straży Rybackiej. Okazało się, że mają przy sobie 3 sieci rybackie, świeże ryby, a także 4 wnyki z linki stalowej i 2 szt. amunicji.

Dalsze przeszukania ujawniły znacznie bogatsze wyposażenie kłusowników. - Po wezwaniu strażników PSR dokonano kontroli rzeki podczas której ujawniono sieć rybacką, gdzie wcześniej widziano mężczyzn. Następnie przeszukano pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze zatrzymanych, ujawniono ponad 50 szt. wnyków stalowych – relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży, podinsp. Krzysztof Leończak. Okazało się, że jeden z mężczyzn - kierujący ciągnikiem - kierował bez wymaganych uprawnień, nie stosując się do wyroku sądu o zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Za kłusownictwo grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę