Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

W regionie najlepiej płacą w branży energetycznej...

O około 480 złotych mniej niż w kraju wyniosło w drugim kwartale 2008 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw na terenie województwa podlaskiego. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w skali kraju wynagrodzenie to wyniosło 3146 zł, a u nas raptem 2666 zł.

W regionie najlepiej płacą w branży energetycznej... Średnie wynagrodzenie pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwach zajmujących się wytwarzaniem i zaopatrywaniem w energię elektryczną, gaz i gorąca wodę w drugim kwartale roku zbliżyło się już do 4 tys zł miesięcznie.  Stosunkowo dobrze zarabiają także zatrudnieni w budownictwie, gdzie średnia płaca kształtowała się na poziomie ok. 3165 zł.  Najsłabiej wynagradzane w regionie są – według GUS – szwaczki oraz osoby zatrudnione w hotelarstwie i restauracjach. Tu w drugim kwartale roku średnio można było zarobić około 1600 - 1700 zł. miesięcznie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę