Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poszukiwany...

Główne zdjęcie
Isak Sulimani

Przed dwoma miesiącami wyjechał z Łomży i do tej pory nie dał znaku życia... Policja poszukuje 42-letniego Isaka Sulimani. To cudzoziemiec - obywatel Serbii i Czarnogóry - który posiadał kartę stałego pobytu w Polsce, a mieszkał z rodziną w Łomży.

Isak Sulimani 4 lipca 2008 roku wyjechał z Łomży z zamiarem udania się do Niemiec i Szwajcarii w poszukiwaniu pracy. Od tego dnia nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Każdy, kto mógłby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę