Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Odbudowana po latach...

Główne zdjęcie
Uroczyste otwarcie przez Marka Dworakowskiego - Wicestarostę Łomżyńskiego, Zenona Białobrzeskiego - Wójta Gminy Zbójna i Jana Olszewskiego - Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych

Pod koniec ubiegłego tygodnia odbył się odbiór zmodernizowanego odcinka blisko 4 km drogi Dłużewo – Laski - Gąski w gminie Zbójna. Droga została zniszczona podczas wywożenia z lasów drzew powalonych przez huragan z 2002 roku. Nawałnica, która przetoczyła się wówczas nad północno-wschodnią Polską, powaliła ponad 30 tys. ha lasów. Mimo upływu kilku lat skutki klęski żywiołowej usuwane były do dnia dzisiejszego.


Pieniądze na odbudowę zniszczonej drogi w wysokości ponad 1,5 mln zł zostały zabezpieczone przez Powiat Łomżyński i Gminę Zbójna oraz Biuro ds. Usuwania Klęsk Żywiołowych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę