Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Zambrowski sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu kobiety, która zabiła meża.

Sąd rejonowy w Zambrowie tymczasowo na 3 miesiące aresztował 33-letnia mieszkanke gminy Szumowo, która młotkiem zabiła męża. Do zdarzenia doszło wczoraj o świcie. Kilka godzin później kobieta sama zgłosiła się na policję informując, że uderzyła młotkiem w skroń swojego 35-letniego męża. Jadwiga M. nie mówiła nic więcej na temat zbrodni, policjanci sami będą musieli wyjaśnić czy miała ona związek ze złożonym wcześniej przez nia zawiadomieniem o znęcaniu sie psychicznym i fizycznym męża.


Trojgiem dzieci małżeństwa M. (dziewięcio- i piecioletnim oraz ośmiomiesięcznym) zajęła się na razie siostra matki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę