Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany z węglem...

W ramach „Bezpiecznej drogi do szkoły” przez godzinę w 15 punktach na terenie całego województwa policjanci sprawdzali trzeźwość podróżujących. Skontrolowali ponad 1,5 tys. aut. Niestety po raz kolejny okazało się, że na drogi wyjechali również kierowcy, którzy za kierownicą zasiedli po spożyciu alkoholu. Zatrzymano 10 z nich... w tym i kierowcę ciężarówki z węglem, który jechał przez Łomżę.

W tym gronie niechlubnym rekordzistą okazał się zatrzymany w Augustowie 34-letni kierowca opla astry. Wracający z pracy do domu augustowianin w wydychanym powietrzu miał 2,2 promila alkoholu. Wyjątkowym brakiem odpowiedzialności wykazał się zatrzymany w Mońkach 34-letni kierowca vectry, który w pierwszym dniu nowego roku szkolnego wiózł 12-letnią córkę do szkoły w Olecku. Badanie alkomatem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał 0,4 promila alkoholu. W Łomży funkcjonariusze skontrolowali kierowcę ciężarowej Scanii, który z ładunkiem węgla przyjechał z Bielska Podlaskiego. Również w tym wypadku alkomat wykazał, że 38-latek jest pijany. W wydychanym przez niego powietrzu urządzenie zarejestrowało 0,6 promila alkoholu.
Wszyscy zatrzymani dzisiaj kierowcy stracili prawo jazdy i odpowiedzą przed sądem.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę