Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nastolatka, która utopiła swoje dziecko usłyszała zarzut dzieciobójstwa

Do łomżyńskiej prokuratury wpłynęła już opinia biegłych psychiatrów i psychologów. Badali oni 19 letnią mieszkankę Łomży, która kilka dni temu utopiła swoje nowonarodzone dziecko. Jak mówi mówi naczelnik wydziału V śledczego Prokuratury Okręgowej w Łomży, Janusz Sobieski - w oparciu o opinię biegłych nastolatce postawiono zarzut dzieciobójstwa. Biegli stwierdzili, że sam poród miał wpływ na zachowanie matki dziecka.


Przypomnijmy, że 19 latka z Łomży kilka dni temu urodziła dziecko w łazience - zaraz po porodzie utopiła noworodka w toalecie. Dziewczynę znalazła jej matka zaniepokojona długą obecnością córki w łazience. Wcześniej, jak mówiła, nie zauważyła, że dziewczyna jest w ciąży. Nastolatce grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę