Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Pomagają bocianom

Kilkunastu bocianom pomogli już w tym roku pracownicy Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi w Drozdowie . Do siedziby Parku tradycyjnie trafiają zgłoszenia o ptakach wymagających pomocy z całego dawnego województwa łomżyńskiego. Najczęściej są to młode bociany, które ucząc się fruwać wpadają na przewody energetyczne i doznają porażenia kończyn. W Drozdowie mają szansę na badanie weterynaryjne, doraźna pomoc i rekonwalescencję.

Bociany przetrzymywane są bez zamknięcia więc te, które odzyskują siły mogą swobodnie odlecieć, te które nie są do tego zdolne przewożone są do białostockiego akcentu zoo. .
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę