Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Uchronić przed wykluczeniem...

Główne zdjęcie
Izabella Grochowska

- Bieda i ubóstwo zaczyna się od stanu ducha – mówił starosta łomżyński Krzysztof Kozicki uczestnicząc w otwarciu punkt doradczo – konsultacyjny w ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie projektu „Razem ku samodzielności – Integracja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”. W punkcie tym przyjmować będą specjaliści z dziedziny psychologii, poradnictwa zawodowego i prawa.

oficjale otwarcie
oficjale otwarcie
 Celem głównym projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki jest zwiększenie szans, na zatrudnienie, osób z powiatu łomżyńskiego, zagrożonych wykluczeniem społecznym i znajdujących się w szczególnie niekorzystnej sytuacji na rynku pracy, poprzez zdiagnozowanie ich predyspozycji zawodowych, trening umiejętności psychospołecznych ułatwiających poruszanie się po rynku pracy oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych. Projekt uruchomiono z myślą o usamodzielniających się wychowankach rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz osobach niepełnosprawnych będących uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej, ale jak podkreśla Izabella Grochowska kierownik projektu z otwartego dziś punktu doradczo – konsultacyjnego będą mogli korzystać także inni mieszkańcy powiatu zagrożeni wykluczeniem społecznym.

Dodajmy, że punkt mieścić się na drugim piętrze (pokoju nr. 227) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łomży przy ul. Szosa Zambrowska  1/27.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę