Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

„Szóstka” Dużego Lotka w Grajewie

9, 20, 25, 29, 30 i 39 – to numerki które padły w sobotnim losowaniu Dużego Lotka. Osobie, które je skreśliła dały one 1 milion 657 tysięcy 536 złotych i 30 groszy. Ciekawostką jest to, że główna wygrana padła w Grajewie, w kolekturze przy Placu Niepodległości. Jak informuje Totalizator sportowy grający aby trafić w odpowiednie numerki zagrał za 128 zł. Póki co nie wiadomo czy była to gra na chybił trafił czy też systemowa.


To już piąta „szóstaka” która padła w tym roku w województwie podlaskim. Poprzednia – trafiona pod koniec lipca – graczowi z Białegostoku dała blisko 9,5 mln zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę