Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Maturę czas zacząć... (jeszcze raz)

Rozpoczynają się poprawkowe egzaminy maturalne. To szansa dla tych, którym powinęła się noga z jednego przedmiotu. Do piątku będą trwały egzaminy ustne, a we wtorek będzie można poprawiać egzamin pisemny. Na terenie działania Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży do chęć przystąpienia do poprawki wyraziło blisko 3,5 tys maturzystów, czyli niemal wszyscy do tego uprawnieni.


Do matury poprawkowej uczniowie mogą przystępować w swoich szkołach macierzystych.  Zdecydowana większość maturzystów będzie poprawiało egzamin pisemny. Jutro nad testami - tylko na terenie województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego - ma zasiąść ponad 3 tysiące osób. Najwięcej z nich – bo aż 661 - chce poprawić test z języka angielskiego.  Na drugim miejscu – blisko 600 maturzystów - jeszcze raz ma napisać maturę z polskiego, a około 450 z biologii.
Na terenie obu województw 401 maturzystów ma poprawiać maturę ustną.
Maturzyści, którzy przystąpią do sierpniowej poprawki i tym razem szczęśliwie zdadzą egzamin, świadectwa maturalne otrzymają 22 września.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę