Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Pijani... i pijane za kółkiem

Osiem osób zostało rannych w kilku wypadkach jakie od wczorajszego popołudnia wydarzyły się drogach województwa podlaskiego. Tradycyjnie wśród sprawców wypadków nie zabrakło pijanych kierowców. Pod Rajgrodem pijana 18-latka, która w dodatku nie miała prawa jazdy, straciła panowanie na żwirowej drodze i uderzyła w drzewo. Jak informuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku dziewczyna ze zdarzenia wyszła bez szwanku, ale ucierpiał jej pasażer, którego karetka pogotowia zabrała do szpitala.


Do wypadku doszło około 1.25 w nocy. Jadąc oplem corsą po żwirowej drodze łączącej miejscowości Danowo i Turczyn dziewczyna w pewnym momencie – najprawdopodobniej jadąc zbyt szybko - straciła panowanie nad samochodem, który zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Wezwana na miejsce zdarzenia karetka pogotowia do szpitala musiała zabrać 25-letniego pasażera opla. Kierującej nic się nie stało. Okazało się jednak, że nastolatka nie miała uprawnień do kierowania samochodem, a w dodatku była pijana. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że miała 1 promil alkoholu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę