Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Daj coś z siebie...

Jeszcze trzykrotnie przed końcem wakacji łomżanie mogą podzielić się z potrzebującymi swoją krwią. Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Łomży, w uzgodnieniu z Łomżyńskim Oddziałem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa poinformował, że do końca sierpnia przeprowadzone zostaną na terenie Łomży trzy otwarte akcje poboru krwi. Pierwsza z nich już w niedzielę po południu.

W niedzielę (24 sierpnia) okazję do zostania krwiodawca będą mieli mieszkańcy Kraski. Specjalny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaparkuje w pobliżu kościoła pw. NMP Częstochowskiej. To tu odbędzie się parafialny festyn. Krew będzie można oddawać w godzinach 14.00 – 17.00.

Kolejne dwie akcje poboru krwi odbędą się we wtorek i piątek na Starym Rynku, gdzie zaparkuje ambulans fundacji Ronalda McDonald’sa. We wtorek (26 sierpnia) akcja prowadzona będzie w godzinach w godzinach 10.00 – 16.00, a w piątek (29.08) w godzinach 8.30 – 15.00.

Sławomir Kaczyński Sekretarz ZR PCK w Łomży przypomina, że aby oddać krew, trzeba mieć ukończone 18 lat, ważyć nie mniej niż 50 kg i mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę