Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Dogonili dilera

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Nie lada intuicją wykazali się policjanci z Białegostoku, którym udało się przechwycić 1,5 kg amfetaminy. Po ulicznym biegu dopadli mężczyznę, który na ich widok wyrzucił w krzaki niesioną reklamówkę i zaczął uciekać. Gdy dopadli 29-latka i odnaleźli wyrzuconą torbę jego dziwne zachowanie dało się wytłumaczyć... W reklamówce był niemal kilogram narkotyków.

Całe zdarzenie rozegrało się przy ul. Grunwaldzkiej w Białymstoku. Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku policjanci z patrolu prewencji w pewnym momencie zauważyli idącego w ich kierunku mężczyznę z plastikową torbą. Zaskoczony widokiem radiowozu gwałtownie zawrócił i rzucił się do ucieczki odrzucając reklamówkę w krzaki. Mundurowi ruszyli w pościg. W biegu ulicznym policjanci okazali się lepsi. Zatrzymali zbiega i odnaleźli jego torbę. Po sprawdzeniu zawartości jasnym stał się powód ucieczki. Wewnątrz była plastikowa torebka, a w niej blisko kilogram amfetaminy i waga do jej porcjowania. Na miejsce sprowadzony został pies tropiący, który doprowadził policjantów przed jeden z pobliskich garaży. Okazało się, że 29-latek przechowywał w nim narkotyki. Funkcjonariusze odnaleźli tam prawie 400 gramów amfetaminy. Narkotyki trafiły do policyjnego magazynu a mężczyzna do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci mają teraz wyjaśnić skąd pochodziły i do kogo miały trafić narkotyki, a zbyt wolno biegający białostocczanin za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę